Françeska Jaçe fejohet me biznesmenin e njohur shqiptar?! Pas fotos “topless”, tregon detajin që po i bën të gjithë të dyshojnë [FOTO]

Aug 13, 2017

Pushimet në Mykonos të Greqisë po shkojnë “vaj” për Françeska Jaçen e cila çdo ditë e më shumë po na dhuron foto të nxehta nga ishulli grek. E tillë ishte një foto e postuar mbrëmjen e kaluar nga krevati. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto teksa qëndron e shtrirë, e mbuluar por pa reçipeta, në vend të të cilave ka vendosur një “emoji zemër”.

fransi.png

Por foto të nxehta kemi parë shpesh nga ish-banorja e Big Brother, ama video me unazë, jo. Para disa ditësh është përfolur se Françeska është në një lidhje me  djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin dhe mesa duket gjërat kanë shkuar më tej.

Ajo ka publikuar në Insta Story një video mjaft domethënëse. Françeska tregon dorën e saj të majtë me një unazë të kushtueshme duke nënkuptuar se kjo është një unazë fejese. Ose mund të jetë thjesht një shaka e bukuroshes sa për të “çmendur” portalet.

franci.jpg

Derisa të kemi një konfirmim zyrtar, s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll