Motrat Kardashian pëlqejnë këngën e këtij këngëtari shqiptar [FOTO/VIDEO]

Aug 16, 2017

Duket se ky këngëtar shqiptar ka “lindur me kemishë”, pasi motrat Kardashian sapo pëlqyen këngën e tij.

Stanaj është një ndër këngëtarët e rinj, i cili premton shumë për të qenë i suksesshëm ne tregun ndërkombëtar. Në fillimet e tij Stanaj u njoh kur një video e tij u bë virale dhe një ndër femrat më të pushtetshme dhe më me influencë në botë, Kim Kardashian i postoi këtë video në rrjete sociale. Deri më tani ai është shumë i njohur në skenën ndërkombëtare si dhe performoi krah dj të njohur, Afrojack. Por këtë herë “urë lidhëse” e Stanaj me motrat Kardashian ka qenë grimieri i Kim K, Mario. Ai ka postuar një video të Kim duke ecur dhe në sfond ishte kenga “Bad Woman” nga Stanaj, shkruan intv.al. Shumë yje e kanë pëlqyer por ndër më të rëndësishmet ishin Kim Kardashian dhe Khloe Kardashian.Videon mund ta shikoni me poshte./intv.al/

 

05298241-26ec-4820-8856-72213e78384c.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll