Rashel Kolaneci e ka patur këtë problem edhe para se të bëhej e famshme [FOTO]

Aug 16, 2017

Vajza seksi, Rashel e kishte këtë problem edhe para se të bëheshe e famshme…

Rashel Kolaneci është kthyer në një ndër femrat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shumë e gjykojnë duke thënë se ka shumë operacione plastike por kjo gjë është mohuar gjithmonë nga Rasheli. Por këto paragjykime ajo i ka patur edhe para se të bëheshe kaq e famshme, shkruan intv.al. Ajo ka bërë një postim në Instagram para dy vjetesh ku u “përplas” gojëve të liga të vërtetën, duke mbishkruar krahas fotos keshtu:

“#6 #months #baby

Këtu kam filluar lipsfillerin këtë periudhë domëthënë haha edhe hundën atëherë e kam bërë ? se bej shaka po më keni akuzuar kot unë jam shumë e vogvl për ndërhyrje:) kam qenë pak kokmadhe gjithsesi haha”

Rasheli i ka thënë të gjitha dhe nuk lë vend për diskutim, po ju si mendoni?

RASHEL.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll