Angela Martini pjesë e serialit “Keeping up with the Kardashians”, flirton me Kourtney K [FOTO/VIDEO]

Aug 17, 2017

Lajmi në botë ka bërë namin, teksa Angela Martini ‘flirtonte’ me Kourtney Kardashian…

Angela Martini është një ndër modelet më të sukseshme në vend dhe ajo ka qënë pjesë e një episodi të serialit reality tv “Keeping Up with Kardashians” . Në sezonin 2 të “Kourtney and Kim take New York”, ajo kishte rolin e një vajze e cila flirton me Kourtney dhe bëhet shkak që ajo dhe partneri i saj në atë kohë, Scott Disick të “debatonin” pasi Scott ishte xheloz sepse Kourtney dhe Angela qëndronin shumë afër me njëra-tjetrën, shkruan intv.al. Për të gjithë ju që e keni humbur këtë episod mund ta shikoni në videon më poshtë:

 

in.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll