Klea Huta, përvëluese me bikini në Instagram! [FOTO]

Aug 20, 2017

Është një verë e nxehtë, shumë e nxehtë!

Dhe si të mos mjaftonin temperaturat e larta, Klea Huta ka vendosur që t’i ngrejë ato edhe më shumë. Madje prezantuesja dhe këngëtarja bukuroshe i ka përvëluar fare me foton e  fundit që ka publikuar në Instagram. Këngëtarja e hitit “Amla”, në bashkëpunim me Alar Band, është shfaqur shumë seksi me bikini të zeza në breg të detit ndërkohë që sipër ishte mbuluar mirë me një xhaketë të kuqe. Klea ka vendosur mbishkrimin “Think big, get big”, por ndërkohë që bëhet diçka e madhe, shijojmë pjesën që është diçka (dikush natyrisht) shumë seksi.

kleah.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll