Bes Kallaku nuk i lë shakatë as ditën e dasmës. Publikon për herë të parë këtë foto që do t’ju shkrijë së qeshuri [FOTO]

Sep 07, 2017

Ai nuk ndryshon dot.

As kur i duhet të jetë shumë serioz, nuk i lë shakatë. Aktori i humorit Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila  i kanë update-uar Instagramet e tyre me foto të shumta nga dasma. Por ja që Besi nuk na i paska treguar të gjitha. Ai vetëm sot postoi një foto e cila e përshkruan më së miri tipin e tij. Besii ka marrë për një moment vellon borxh Xhensilës dhe e ka vënë vetë duke shkaktuar kështu të qeshura pa fund tek ndjekësit e tij, menjëherë pasi e postoi foton.

tyhuh.png

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll