Varrosi gjakos Ermal Mamaqin [FOTO]

Sep 07, 2017

Si duket, djemtë e grupit OTR e kanë nisur sezonin e ri me sherre dhe gjakosje.

Ishte  lideri i këtij grupi, Noizy  i cili “gjakosi” si fillim  njërin prek aktorëve protagonistë në filmin ku do të jetë pjesë edhe ai vetë. Kjo ishte pjesë e rolit  që e ktheu edhe në dashurinë e tij të vjetër, boksin. Ndërsa tani  është Varrosi ai  që bën të njëjtën gjë por me moderatorin Ermal Mamaqi. Reperi do të jetë ndër të ftuarit e parë të sezonit të ri të emsionit “Xing me Ermalin” dhe si duket kjo pjesë ku ai gjakos Ermalin, është pjesë e emisionit. Presim të mësojmë cili ishte përfundmi i  Ermalit i cili sipas Varrosit, është në duar të sigurta. Por…

okokok.png

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll