Kjo është motra më e mirë për Luana Vjollcën dhe nuk është Marina [FOTO]

Sep 13, 2017

Mendonim se Marina ishte motra e preferuar e Luanës por jo! Ja kush është ajo…

Të gjithë kishim këtë mendim pasi Marina dhe Luana janë rritur bashkë jo vetëm në jetën private por edhe në television ato i kemi parë bashkë deri vonë. Por Luana shihet të ketë të preferuar motrën e madhe. Lira Vjollca, e cila ndryshe nga Marina dhe Luana nuk është personazh i ekranit eshte motra me e mirë për Luanën dhe këtë e ka bërë të ditur Luana përmes një komenti në foton e postuar nga Lira në IG ku shihen bashkë, shkruan intv.al. Luana shkruan: “Best sis” që do të thotë motra më e mirë. Por kjo nuk do të thotë se moderatorja seksi nuk ka marrëdhënie të mirë me motrat e tjera, Marsedën dhe Marinën. Motrat Vjollca janë një familje e madhe femërore, katër motra, tri mbesa dhe mamaja e tyre, Maria një zonjë vërtet e hijshme./intv.al/

unnamed.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll