Të pasme të bukura? Dhurata Dora iu tregon sekretin! [VIDEO]

Jun 06, 2016

Është e vërtetë që artistët shqiptarë janë të rezervuar sa i përket aktiviteteve private, por kjo nuk vlen për bashkëpunëtorët e tyre.

Jemi mësuar të shohim në Instagramin e Dhurata Dorës vetëm foto dhe video të kuruara deri në detaj, brenda kornizave, e megjithatë në llogarinë e trajneres së saj të fitness-it këngëtarja shfaqet më e lirshme. Më konkretisht bëhet fjalë për një video të shkurtër të realizuar në palestër, gjatë një sesioni ushtrimesh për vithet mes Dhuratës dhe instruktores personale, kampinone në bodybuilding, Geta Beqa. "Dance and Burn" kanë qenë fjalët me të cilat kjo e fundit ka shoqëruar videon, dhe mesa duket ky na qenka dhe sekreti i linjave trupore të Dhurata Dorës. Me siguri fansat besnikë të artistes duhet ta kenë parë, por për ju që po kërkoni motivim për të ardhur në formë, hidhini një sy videos mëposhtë. Ndonjëherë mjaftojnë vetëm 8 sekonda! 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll