“Aja” e Al Pazarit ia bën BAM [FOTO]

Jul 01, 2016

Me siguri e mbanin mend “Jozefina Topallin” apo “Ajan” tek   “Al Pazar” .

Aktorja e humorit Rudina Demacaj ia ka dhënë fund beqarisë  mbrëmjen e së enjtes në një nga ato dasmat që mbahen mend gjatë.  E pushtuar nga emocionet para dasmës, Rudina i ka hedhur ato pas gjatë ceremonisë martesore me të fejuarin  Aleksin. Në këtë dasmë janë bashkuar veriu dhe jugu për të sjellë atmosferën dhe vlerat tradicionale të vendlindjeve të çiftit.

Një dasëm me tupana por edhe një dasëm labe në të cilën këndonte Poni, ka bërë të ngrihen në këmbë të gjithë të ftuarit ku spikasnin  kolegët e saj. Jo më kot aktorja është shrehur se po realizon dasmën e ëndrrave. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll