Zaimina Vasjari në Jacuzzi me Erik Fullanin [FOTO]

Friday, 20 January 2017 12:33
Deri më tani dinim vetëm që Zaimina ishte ndarë por askush nuk e dinte se kush ishte mashkulli misterioz që…

E mbani mend Lambadan? Këngëtarja është djegur brenda makinës, dyshohet per vrasje! [FOTO/VIDEO]

Friday, 20 January 2017 10:52
Këngëtarja e superhitit të popit latin, “La Lambada”, është gjetur e pajetë në një makinë të djegur në vendin e…

Artistët që performuan në koncertin e mikpritjes në Washington të Donald Trump [FOTO/VIDEO]

Friday, 20 January 2017 10:22
Donald Trump shkund Washington-in dhe bëni mirë të mësoheni me këtë fakt pasi ky është normaliteti i ri!

5 gjërat që nuk i dini për Justin Bieber [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 20:49
Ai është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në botë edhe pse është shumë i ri në moshë. E duke…

Bella Hadid e shastisur nga takimi me The Weeknd! Çfarë ka dashur të thotë me këtë mesazh?!

Thursday, 19 January 2017 20:35
Bella Hadid, di se të na bëjë kureshtarë! Pasi modelja seksi pati një tip ribashkimi me ish-in e saj The…

Era Istrefi, tashmë 100% shqiptare: Do të përfaqësoj të gjithë shqiptarët anembanë botës!

Thursday, 19 January 2017 20:24
Këngëtarja e suksesshme  e ka patur të pamundur të jetë pjesë e disa eventeve jashtë vendit pasi e pengon pasaporta…

Me këtë video, Stresi iu “çjerr maskën” këngëtarëve që blejnë klikimet [FOTO\VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 17:19
Ai ndodhet në arrati por pavarësisht kësaj, po vazhdon me jetën e tij sikur asgjë të mos ketë ndodhur.

Nëse policët do të ndalonin Zaiminën, do të përballeshin me këtë gjest [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 16:14
E mbushur me udhëtime ka qenë kjo ditë për Zaimina Vasjarin.

Nga kush po fshihet Noizy në Malmo? [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 15:33
Koncerti i radhës e ka çuar reperin në Malmo, Suedi por aty nuk po ndihet mirë.

Pas Cozman, Skivi vjen në bashkëpunim me një femër [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 15:13
Bashkëpunim pas bashkëpunimi.

Capital T shkrin borën në Prishtinë me këtë "throwback" [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 13:52
Temperatura të ulëta në Tiranë dhe Prishtinë, por të larta në Instagram.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll