Një tjetër dasëm e madhe, moderatori i njohur zbulon detajet…[FOTO]

Friday, 22 September 2017 20:11
Mesa duket, dasmat në shoëbizin shqiptar nuk paskan të sosur. Në një hark kohor të shkurtër kemi patur disa dasma…

Një “don zhuan” i vërtetë! Leo Di Caprio kapet “mat” me dy modele brenda një nate...në orë të ndryshme [FOTO]

Friday, 22 September 2017 18:34
Është një aktorët më të mirë e më të dashur për publikun dhe ka një simpati të madhe për modelet,…

Stresi bën këtë postim dhe rrëfen zhgënjimin [FOTO]

Friday, 22 September 2017 15:44
Jeta e një “bad boy” si Stresi, është e mbushur me shumë aventura.

Shfaqet partnerja e Salsano Rrapit shtatzënë, ja si duket ajo [FOTO]

Friday, 22 September 2017 16:11
Drejtuesi i “Portokallisë” Salsano Rrapi rrallëherë flet për jetën e tij private pasi dëshiiron të ruajë të tillë.

Pas lajmit për arrestimin e Albano Bogdos, reagon Turjan Hyska me këtë video [VIDEO]

Friday, 22 September 2017 14:44
Lajmi i djeshëm për arrestimin e Albano Bogdos, bëri xhiron nëpër rrjetet sociale.

Ky është mashkulli që fshihet pas dhuratave të shtrenjta të Adelina Tahirit [FOTO]

Friday, 22 September 2017 13:22
Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret që përflitet shpesh edhe për jetën, pushimet dhe makinat luksoze.

Aurela Hoxha “vjedh” gjithë vëmëndjen, kopjon Rihannan [FOTO]

Friday, 22 September 2017 12:05
Duken si dy pika uji.

Merr fund lidhja mes Mozzik dhe Loredanës, ja çfarë “dedikimi” i bën ajo [FOTO]

Friday, 22 September 2017 13:46
Kishin disa muaj që e kishin bërë lidhjen e tyre serioze, mesa duket delja e zezë paska qenë Baby G,…

“Bang Bang”, Dua Lipa bëhet imazh i Patrizia Pepe [VIDEO]

Friday, 22 September 2017 11:16
Përveçse një këngëtare e suksesshme me famë botërore, Dua Lipa së fundmi është bërë edhe imazhi ekskluziv i fushatës reklamuese…

Jonida Maliqi rikthehet me projekt të ri. Çfarë po sjell këngëtarja? [FOTO]

Friday, 22 September 2017 10:56
Vetëm pak kohë pasi ndodhi, Jonida Maliqi ka vendosur ta hedhë pas krahëve divorcin dhe t'iu rikthehet projekteve të saj…

Ju kujtohet “Wrecking Ball”? Ajo e bën sërish, Miley Cyrus pozon totalisht nudo për “Nudo Burgu” [FOTO]

Friday, 22 September 2017 11:16
Kur përmendim Miley Cyeus, menjëherë na vijnë në mendje gjëra të çuditshme. Pozon totalish nudo.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll