Anxhelina Hadërgjonaj, përvëluese nën ujë!

Friday, 15 January 2016 15:44
Nuk është hera e parë që Anxhelina zhvishet, por kështu se kishim parë.

Linda Jarani shfaqet provokuese në setin fotografik

Friday, 15 January 2016 15:12
Aktorja bukuroshe nuk e ka për zakon të zhvishet, por këtë herë është shfaqur shumë provokuese.

Orlando Bloom feston ditëlindjen përkrah Selenës!

Friday, 15 January 2016 15:08
Katy Perry apo Selena Gomez? Nuk dimë më kë të besojmë!

Snapchat i humb DJ Khaled 80 mijë dollarë...për 3 sekonda!

Friday, 15 January 2016 14:53
Dhe meqë përmendëm më parë DJ Khaled dhe gjërat e mëdha, duhet thënë se mjaft e madhe ka qenë shuma…

Bebe Rexha kthehet në një "Kardashian"

Friday, 15 January 2016 12:48
Nuk thonë kot "më thuaj me kë rri, të të them se kush je"!

Isida Mollaymeri “pajtohet” me Almeda Abazin

Friday, 15 January 2016 12:37
Këto janë pamjet që shohin balerinat e suksesshme pasi përfundon ndonjë projekt.

Caitlyn Jenner ndryshon përsëri preferencat seksuale!

Friday, 15 January 2016 11:25
Menduam se i kishim parë të gjitha, por me të duket se gjithçka është një dilemë e vazhdueshme.

Kim K sulmon mamanë Kris: Jam unë shefja!

Friday, 15 January 2016 10:02
Kim Kardashian nuk pranon dot lehtësisht që të konsiderohet si numri dy në familjen e saj.

Era Istrefi ndryshon pamjen në mënyrë drastike!

Thursday, 14 January 2016 16:44
Era sot ndjehet si një “djalë simpatik”. Këtë e ka thënë vetë këngëtarja bukuroshe e cila duket se nuk bën…

Luana Vjollca habit përsëri

Thursday, 14 January 2016 16:07
Luana Vjollca vijon të postojë foto nga palestra ndërkohë që bën pak pushim nga ushtrimet e saj.

Adele ia ka frikën Taylor Swift!

Thursday, 14 January 2016 15:33
Të gjithë i tremben Adele, Adele i trembet Taylor Swift? Këtë po që nuk e prisnim!

Arilena në studio: Çfarë vjen pas "Vegim"?

Thursday, 14 January 2016 14:32
Arilena Ara duket se pas suksesit në Dance With Me nuk ka harruar që ashtu si në kërcim është shumë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll