Komenti i Tyga për legjendën 2Pac tërbon fansat

Tuesday, 08 March 2016 11:04
Tyga mund të jetë mësuar me qendrën e vëmendjes, kryesisht për marrëdhënien e tij me bukuroshen Kylie, por të përmendësh…

Aktorja hollywood-iane tallet me "pjesët intime" të Kim K

Tuesday, 08 March 2016 10:45
Pas selfie-t nudo që Kim postoi ditën e djeshme, të shumta kanë qenë reagimet nëpër media sociale.

Adriani i zbulon Fatmës marrëdhënien me Flor Mumajesin dhe Luanën

Monday, 07 March 2016 16:27
Huhh sa të pathëna paska pasur kjo e hënë!

Arbana jep lajmin e mirë, Ledioni reagon çuditshëm!

Monday, 07 March 2016 15:45
Ndonëse një e hënë e zymtë sa i përket kohës, duket se për Arbana Osmanin ka rezultuar plot ngjyra. E…

Eneda Tarifa, një ''Çikë Tropoje" në Eurovision

Monday, 07 March 2016 15:38
Këto janë dy fustane të cilat duket se Eneda Tarifa do t’i përdorë në klipin e këngës së saj “Përrallë”.

Arjon Muça ndryshon profesion

Monday, 07 March 2016 15:25
Kjo foto na bëri të gjithëve kuriozë.

Ndërkohë që Leo fiton Oscar, i vëllai kërkohet nga policia

Monday, 07 March 2016 15:10
Vëllai i Leonardo DiCaprios vazhdon të jetë në kërkim nga policia.

Kelly Clarkson: Edhe unë jam viktimë e Dr. Luke

Monday, 07 March 2016 14:31
Pas fjalimit prekës të dhënë nga Kesha në LGBT Equality Event, një tjetër artiste i është bashkuar kauzës së saj.

Aktorët e SNL godasin me humor racizmin e Donald Trump

Monday, 07 March 2016 14:06
Fushata e Donald Trump për President të Shteteve të Bashkuara vazhdon, dhe së bashku me të edhe fushatat kundër tij.

Rob Kardashian sqaron për statusin e tij me Blac Chyna

Monday, 07 March 2016 13:55
Të ndarë apo të lidhur? Kjo është çështja!

13 Javë pas lindjes, Kim K poston një selfie nudo

Monday, 07 March 2016 13:12
Kim Kardashian nuk di të ndalet!

Beyonce rikthen Whitney Houston me “I Will Always Love You”

Monday, 07 March 2016 11:52
Beyonce jep performancën e saj të parë që pas super shfaqes së Super Bowl muajin e kaluar, në një vend…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll