Identifikohet hajduti që vodhi motrat Ora [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 17:11
Më në fund zbulohet emri i hajdutit, i cili  hyri në shtëpinë e këngëtares Rita Ora, ndërsa ajo dhe motra…

Justin Bieber më në fund i lirë [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 16:34
Këngëtari sapo ka përfunduar kohën e tij të dënimit sipas websit-it të të famshmëve, TMZ.

Aktorja zbulon të vërtetën për rolin në “The Devil Wears Prada”

Wednesday, 29 June 2016 16:01
Aktorja  ka zbuluar një të vërtetë interesante sa i përket rolit të saj në filmin “The Devil Wears Prada.

Spice Girls nuk do të ribashkohen këtë vit [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 14:44
Ndërkohë që të gjithë prisnin të shihnin edhe njëherë bashkë në skenë vajzat e “Spice Girls”,  këto të fundit sjellin…

Ja kush pritet ta zëvëndësojë Edi Ramën... [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 14:29
Futbollisti i kombëtares pas Euro 2016, zbuloi edhe një tjetër pasion të tijin që nuk e dinim...politikën.

Johnny Depp thyen heshtjen e divorcit me Amber Heard, ja çfarë thotë në intervistën e tij të parë [FOTO/ VIDEO]

Wednesday, 29 June 2016 12:32
Johhny Depp ka dhënë intervistën e tij të parë publike pasi lajmi për divorcin nga ish bashkëshortja Amber Heard u…

Ja si reagoi Shakira kur Italia mundi Spanjën [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 12:16
Italia bëri një lojë fantastike gjatë ndeshjes me Spanjën në këtë kampionat europian.

Paris Hilton i kujton Kanye West se kush e bëri të famshme Kim Kardashian [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 12:05
Ju tashmë e njihni historinë e Kim Kardashian.

Iggy Azalea turpërohet nga një "fans": Shkatërrove muzikën hip-hop [VIDEO]

Wednesday, 29 June 2016 12:03
Iggy Azalea mbahet si një nga personazhet që ruan një raport fantastik me fansat.

Personazhet publik reagojnë ndaj tragjedisë në Stamboll [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 11:32
“Zemrat dhe lutjet tona janë me ju, Turqi!”.

Ky aplikacion i ri i French Montana do t'iu shërojë "nevojën për shpejtësi" [FOTO]

Wednesday, 29 June 2016 10:21
Reperi French Montana është i njohur për pasionin e tij kundrejt makinave sportive dhe tashmë do t’i fusë të gjithë…

Princ Harry thyen rregullat për bandën e tij të preferuar [VIDEO]

Wednesday, 29 June 2016 10:09
Grupi Coldplay duket se nuk mund të lërë asnjë person indiferent ndaj muzikës edhe performancës së tyre, as kur këto…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll