Kushërirat i nxjerrin “të palarat” Rita Orës

Thursday, 05 May 2016 19:33
Daily Mail i ka kushtuar një artikull të gjatë, këngëtares me origjinë kosovare Rita Ora. Gazeta e famshme britanike, rrëfen…

Ja kush ia mëson biçikletën Luanës...

Thursday, 05 May 2016 16:52
Nëse ju të gjithë e keni mësuar biçikletën sa ishit të vegjël, me Luanën ndodh ndryshe.  

Ja si është një ditë takimesh për Butrintin

Thursday, 05 May 2016 16:29
Një business meeting fare i pazakontë për artistin e talentuar Butrint Imeri.

Adele i bën ëndrrën realitet çiftit gay

Thursday, 05 May 2016 16:22
Koncerti  i fundit i Adele në Kopenhagen është shoqëruar me një surprizë tepër të këndshme. Të pranishëm në këtë koncert…

Justin Bieber i pamëshirshëm, lë fansat të presin në shi

Thursday, 05 May 2016 15:46
Sapo Bieber lajmëroi për nxjerrjen në treg të edicionit të limituar të veshjeve që kishte përdorur gjatë turit “Purpose”, fansat…

"Bon Bon" të Era Istrefit e kthejnë në tallava

Thursday, 05 May 2016 15:29
E kush do ta mendonte se  kënga “Bob Bon” e Era Istrefit që u kthye në hit ndërkombëtar do të…

Madonna shpjegon veshjen e saj "skandaloze"

Thursday, 05 May 2016 15:28
Madonna i la të gjithë me gojë hapur në Met Gala me fustanin e saj që i zbulonte plotësisht gjoksin…

Kylie Jenner realizon këngën e saj të parë!

Thursday, 05 May 2016 14:11
Kylie Jenner e ka pushtuar që tani botën fashion dhe rrjeteve sociale me stilin e saj shumë të pëlqyer nga…

Rolling Stones tërbohen me Trump: I japin ultimatum

Thursday, 05 May 2016 14:07
Marrëdhënie jo të mira në horizont mes Donald Trump dhe grupin “Rolling Stones”. 

Martin Shkreli sherr me 50 Cent. Ja arsyeja...

Thursday, 05 May 2016 12:34
Ai është cilësuar si shqiptari më i urryer në Amerikë, por kë urren vetë Martin Shkreli?

Ja me kë e ndan shtratin Dorina Mema

Thursday, 05 May 2016 11:59
Nëse deri më sot ishit kuriozë të mësonit se me kë e ndante shtartin Dorina Mema, kjo foto ua shuan…

Zbulohet e vërteta pse Jay Z nuk ishte krah Beyonces në Met Gala

Thursday, 05 May 2016 11:06
Albumi “Lemonade” ishte ai që e vuri këngëtaren Beyonce në qendër të thashethemeve për një ndarje nga bashkëshorti Jay Z.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll