Selena si Justin Bieber, e pyesin për lidhjen me The Weeknd dhe çorientohet [VIDEO]

Monday, 16 January 2017 18:33
Selena Gomez është vënë në qendër të vëmendjes tashmë, për shkak të romancës të papritur me The Weeknd. Dhe kudo…

Blac Chyna përfundon në gjykatë për këtë arsye [FOTO]

Monday, 16 January 2017 17:15
Ndoshta do të çuditeni nga arsyeja pse Blac Chyna ka përfunduar në Gjykatë por ja që lajmet e çuditshme nga…

Më shëmtuar se kaq nuk e kishim parë ndonjëherë Luanën [FOTO]

Monday, 16 January 2017 16:41
Nuk është e thënë që të dukemi gjithmonë bukur në rrjetet sociale.

Kush e ka acaruar Rita Orën që bën këtë gjest? [FOTO]

Monday, 16 January 2017 16:29
Këto ditë këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka udhëtuar drejt Romës.

Kush është kjo femër që po puth në buzë Bebe Rexha? [FOTO]

Monday, 16 January 2017 16:06
Puthjet në buzë mes femrave në Shqipëri cilësohet si një gjest për të twrhequr vëmëndjen, por për Bebe Rexhën është…

Dyshimet për një lidhje mes Encës dhe Noizy-t vazhdojnë, ja i radhës… [FOTO]

Monday, 16 January 2017 14:55
Ai sapo ka nënshkruar me Universal Music duke i siguruar vetes suksesin edhe për vitet në vazhdim.

Jonida Vokshi tregon sesi i priti familja e saj thashethemet për Capital T [VIDEO]

Monday, 16 January 2017 13:48
Pas lajmeve te publikuara në portale, Vokshi ka reaguar, duke treguar të vërtetën e gjithë situatës.

Nuk do e besoni cilët nga këta të famshëm kanë bërë burg [FOTO]

Monday, 16 January 2017 13:33
Ata janë të famshëm dhe të pasur por kjo nuk do të thotë që të mos kenë patur një të…

Babastars dhe PINT harrojnë inatet e vjetra, nisin një kapitull të ri (FOTO)

Monday, 16 January 2017 13:01
Marrëdhënie që prishen dhe marrëdhënie që rregullohen.

Enca dhe Noizy nisin një aventurë të re [FOTO]

Monday, 16 January 2017 12:44
 Enca dhe Noizy kanë qenë shpesh në qendër të vëmëndjes, dhe jo vetëm për bashkëpunimet në muzikë.

Për ku po udhëton Marina Vjollca? [FOTO]

Monday, 16 January 2017 12:11
U bë kohë që udhëtimet janë kthyer në veprimtarinë e preferuar të Marina Vjollcës.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll