Justin Bieber i rikthehet ishit të tij Kardashian! Kujdes, pamje +18! [FOTO/VIDEO]

Monday, 16 January 2017 10:21
Nuk e kanë pranuar kurrë, por ja ku janë rishfaqur bashkë!

E pyesin për romancën "The Weeknd-Selena", Justin Bieber çorientohet [VIDEO]

Sunday, 15 January 2017 18:12
Pas fansave dhe Bella Hadid, një ndër personat që u shokua nga romanca mes The Weeknd dhe Selena Gomez, me…

Këto janë 9 rastet ku Kendall ka kopjuar motrën e saj Kylie [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 17:39
Zakonisht, motra e vogël e kopjon motrën më të madhe, por për vajzat e familjes Jenner, mesa duket ndodh e…

Bella Hadid injoron lidhjen e The Weeknd dhe Selena në këtë mënyrë të pazakontë [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 17:25
Ndërkohë që romanca mes Bella Hadid dhe The Weeknd ka kohë që ka marrë fund, fotot e fundit të Selena…

Kendall Jenner vjedh vëmendjen e Kim dhe Kylie me këto poza të nxehta [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 17:00
Kendall Jenner duket më hot se kurrë!

Zbardhen detaje të reja për grabitjen në Paris, Kim: Isha nudo në vaskë, më hodhën në krevat dhe... [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 16:35
Kanë kaluar 3 muaj nga grabitja e tmerrshme me armë në Paris ndaj Kim Kardashian, dhe dalëngadalë po detaje të…

Ed Sheeran nuk e shkroi “Love Yourself” për Justin Bieber [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 16:19
“Love Yourself” është një nga megahitet e albumit “Purpose” të Justin Bieber, por Ed Sheeran i cili bashkëpunoi me kënngëtarin…

Patriot gjithë jetën! Gjeni personazhin! [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 15:24
Ai e ka shprehur gjithmonë dashurinë e tij për atdheun, me tatuazhet me temë patriotike, me performancat në fushë, si…

Britney Spears, e dashuruar çmendurisht [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 13:18
Britney nuk rresht së shprehuri dashurinë për të dashurin e saj seksi.

Drake po e merr serozisht, anullon disa koncerte për të qëndruar me J.Lo [FOTO]

Saturday, 14 January 2017 17:12
E nisur si një lojë, duket se romanca mes J.Lo dhe Drake po merr drejtim tjetër.

Ja si ndihet në të vërtetë Bella Hadid për romancën e Selena Gomez me The Weeknd. Fakte të reja [FOTO]

Saturday, 14 January 2017 15:33
Romanca e re mes Selena Gomez dhe The Weeknd nuk mund të shihet pozitivisht nga të gjithë. Vetëm pak ditë…

Vihen në pranga personat që organizuan grabitjen e Kim Kardashian në Paris [FOTO]

Saturday, 14 January 2017 13:54
Grabitja e shumëpërfolur që ndodhi në Paris, mund të themi se ndryshoi  tërësisht jetën e Kim Kardashian.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll