A po kërkon Elvana Gjata t’i marrë bashkëpunëtorin Rihannas? [VIDEO]

Monday, 17 July 2017 11:08
Tashmë ditët e saj përkthehen në udhëtime, punë dhe përkushtim për projektin e radhës. 

Era Istrefi poston foto provokuese, fansat lumë kritikash [FOTO]

Monday, 17 July 2017 10:51
Të kesh një këngë superhit ndërkombëtar apo të jesh njëra ndër këngëtaret më të preferuara nga publiku, nuk do të…

Miranda Kerr sapo u martua dhe fustani i saj Dior është më shumë se i magjishëm [FOTO]

Monday, 17 July 2017 10:07
Modelja australiane ka bërë premtimet martesore me themeluesin e Snapchat Evan Spiegel, këtë fundjavë, para vetëm 45 miqve e familjarëve…

Orinda Huta na emocionoi të gjithëve me këtë dedikim plot dashuri [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 19:01
Pak ditë më parë këngëtarja Orinda Huta është surprizuar nga një festë beqarie organizuar nga mikeshat e saj më të…

Faqet e Instagramit "kryqëzojnë" Luana Vjollcën për këngën e re "Benzina" [FOTO/VIDEO]

Sunday, 16 July 2017 17:08
Në një kohë shumë të shkrurtër kjo këngë u bë ‘virale’ në rrjetin social, Instagram.

Ronela Hajati ka një përgjigje për të gjithë ata që e sulmuan për librat [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 17:07
Ronela Hajati ka vendosur t’ju kthejë përgjigje të gjithë atyre që e kanë sulmuar në lidhje me deklaratën që bëri…

"Gëzuar Ditëlindjen Shefe"! Erion Veliaj uron bashkëshorten e tij kështu [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 16:22
Që Kryetarit të Bashkisë së Tiranës i pëlqen ta quajnë Lali Eri, këtë e kanë kuptuar të gjithë tashmë, por…

Këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan të dalin “topless” në videoklipe [VIDEO]

Sunday, 16 July 2017 16:08
Seksi dhe super në formë, këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan të dalin “topless” në videoklipe…

Rezarta Shkurta “ul” poshtë gjithë këngëtaret shqiptare por një prej tyre e veçon [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 15:31
Por pse pikërisht zgjodhi këtë këngëtare?!

Lori Hoxha hap arkivat, tregon foto të papublikuara më parë [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 13:22
Lori tregon më shumë për jetën e mëparshme nëpërmjet disa fotove nga arkiva…

Nuk do ta besoni! Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 12:11
Era Istrefi ‘ia merr kalanë nga brenda’ Dafina Zeqirit?! E pabesueshme por e vërtetë, Era Istrefi bashkëpunim me një ndër…

Wow! Rihanna, shtatzënë me miliarderin saudit? [FOTO]

Sunday, 16 July 2017 11:28
Këngëtarja nga Barbadosi duket se ka gjetur “të duhurin”.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll