INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë diskutime për gjoksin e Beatrix Ramosajt, por kjo foto tregon të vërtetën që shumë nga ju me siguri nuk e dinit...[FOTO]

Shumë diskutime për gjoksin e Beatrix Ramosajt, por kjo foto tregon të vërtetën që shumë nga ju me siguri nuk e dinit...[FOTO]

Publikuar më: 13:10 10-08-2018

E gjitha ja befu nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.

Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?

Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë.../intv.al/

ljh_98.PNG

 

xfhw_45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038650035858154
    array(1) { ["section"]=> string(127) "shume-diskutime-per-gjoksin-e-beatrix-ramosajt-por-kjo-foto-tregon-te-verteten-qe-shume-nga-ju-me-siguri-nuk-e-dinit-foto-68071" }