INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si asnjëherë tjetër! Enca ndryshon drastikisht pamjen, shihni si duket tani! Ju pëlqen? [FOTO]

Si asnjëherë tjetër! Enca ndryshon drastikisht pamjen, shihni si duket tani! Ju pëlqen? [FOTO]

Publikuar më: 19:25 20-06-2018

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Ajo njihet gjithashtu si një nga këngëtaret që ka guxuar me “look-un” e saj dhe të njejtën gjë ka bërë së fundmi.

Këngëtarja ka vendosur të bëhet bionde dhe rezultati është me të vërtetë mjaft i bukur. Me flokët e gjatë deri në fund të shpinës, Enca duket mjaft e ëmbël. Në fillim këngëtarja tentoi të bëhej bionde duke bërë disa fije të shpeshta në flokë dhe me siguri pas komenteve pozitive vendosi që t’i lyejë të gjitha.

collagedsa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00534987449646
    array(1) { ["section"]=> string(94) "si-asnjehere-tjeter-enca-ndryshon-drastikisht-pamjen-shihni-si-duket-tani-ju-pelqen-foto-62371" }