INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si do të reagojë Nora? Kjo bukuroshe seksi e fiksuar pas Robert Berishës [FOTO]

Si do të reagojë Nora? Kjo bukuroshe seksi e fiksuar pas Robert Berishës [FOTO]

Publikuar më: 14:30 14-06-2018

Robert Berisha bën pjesë tek meshkujt që kujdesen për veten.

Jo më kot konsiderohet si një ndër këngëtarët më seksi në Shqipëri. Robert Berisha, bashkëshorti i Nora Istrefit, së fundmi po bëhet i preferuar edhe nga vajzat e huaja. Këngëtarit I ka rënë në sy edhe modelja Morgan Britt e cila është dhe e dashura e miliarderit Philip Plein.

Ajo në Instastoryn e saj ditën e djeshme ka postuar një foto nga një revistë shqiptare ku ku pjesëm më të madhe të kopertinës e zë Roberti dhe shkruan duke i vendosur një emoji me zemër shkruan: “Cute”

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072579383850098
    array(1) { ["section"]=> string(82) "si-do-te-reagoje-nora-kjo-bukuroshe-seksi-e-fiksuar-pas-robert-berishes-foto-61745" }