INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si të përmirësoni jetën tuaj seksuale në çift? Niseni me këto gjeste të vogla

Si të përmirësoni jetën tuaj seksuale në çift? Niseni me këto gjeste të vogla

Publikuar më: 15:24 28-07-2017

Të gjesh kënaqësinë së bashku me partnerin është një mënyrë ndërgjegjësimi që askush tjetër përveç tij mund t’i dhurojë kënaqësi ditëve tuaja.

Të ndërveprosh dhe të jesh me të në emër të kënaqësisë së marrëdhënies që ju mban të lidhur fort pas njëri-tjetrit. Në kontekstin e kësaj energjie të madhe, bujare dhe të lumtur që shkëmbejmë mes nesh, mundësojmë një seksualitet të dobishëm dhe afatgjatë.

Bëni banjë së bashku (banjo aromatike nën një atmosferë romantike)

Provoni të flini zhveshur së bashku. Edhe pse e pazakontë, kontakti fizik është shumë i rëndësishëm!

Gatuani me njëri-tjetrin duke e shndërruar këtë eksperiencë si një lojë.

Organizoni piknik në natyrë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një vend të panjohur.

Komunikoni në qetësi të kapur dorë për dore teksa jeni duke shëtitur dhe shmangni ankesat dhe kritikat personale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083599090576172
    array(1) { ["section"]=> string(82) "si-te-permiresoni-jeten-tuaj-seksuale-ne-cift-niseni-me-keto-gjeste-te-vogla-33372" }