INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sofia Richie bën ishin Justin Bieber të pendohet! [FOTO]

Sofia Richie bën ishin Justin Bieber të pendohet! [FOTO]

Publikuar më: 16:50 08-07-2017

Këngëtari kanadez bën mirë të mos i shohë këto foto.

Pikërisht ashtu, ndryshe mund të pendohet për çfarë ka lënë që t’i shpëtojë nga duart. Sofia Richie duket se ka ndryshuar shumë që nga koha kur frekuentohej me yllin e muzikës pop, pasi ajo sot shfaqet shumë më e rritur. Vajza e legjendës së muzikës Lionel Richie, duke jo vetëm shumë seksi, por edhe elegante në një fustan të stilit të viteve 60’. Bukuroshja bjonde zbuloi se fotot ishin për shtëpinë japoneze të modës Samantha Thavasa, dhe duhet thënë që rrallëherë ishte shfaqur kaq tërheqëse sa me këtë fustan të purpurt.

sof1.jpg

sof2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024840831756592
    array(1) { ["section"]=> string(59) "sofia-richie-ben-ishin-justin-bieber-te-pendohet-foto-31982" }