INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sot e shihni në super formë por shikoni si dukej Eli Fara në vitet ’90 [FOTO]

Sot e shihni në super formë por shikoni si dukej Eli Fara në vitet ’90 [FOTO]

Publikuar më: 18:07 14-11-2017

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe të shumtë janë ndjekësit e muzikës që ben ajo. Çdo këngë e saj shndërrohet ne HIT edhe pse një zhanër i muzikës folk. Madje mund të themi se Elin shumë vajza të reja me siguri e kanë zili për bukurinë edhe format trupore. Koha shihet të këtë ndalur për Farën pasi edhe sot ajo duket më e re se kurrë. Sot në media po qarkullojnë edhe disa foto ku shihet Eli në vitet ’90. Këto foto mund t’i shihni më poshtë./intv.al/

elii.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00074505805969238
    array(1) { ["section"]=> string(80) "sot-e-shihni-ne-super-forme-por-shikoni-si-dukej-eli-fara-ne-vitet-90-foto-41937" }