INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot e urrejnë njëra-tjetrën, por do mbeteni pa fjalë çfarë thoshte dikur Dua Lipa për Rita Orën [VIDEO]

Sot e urrejnë njëra-tjetrën, por do mbeteni pa fjalë çfarë thoshte dikur Dua Lipa për Rita Orën [VIDEO]

Publikuar më: 10:20 07-05-2018

Marrëdhënia mes dy këngëtareve shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora dihet tashmë.

Madje është bërë publike edhe arsyeja pse dy vajzat nuk flasin bashkë. Sipas fjalëve: Kur Dua i kërkoi ndihmë Ritës për ta ndihmuar të hedhë hapat e parë në muzikë, kjo e fundit nuk ka pranuar dhe Lipa këtë e ka mbajtur shënim për gjithë këto vite. Ndërsa sot ajo është njëra ndër këngëtaret më me ndikim në muzikën botërore dhe ndër më të suksesshmet. ‘Jemi të gjithë shumë krenarë për Ritën dhe nëse unë do mundem të bëj ato çka ka bërë ajo, do të ishte një ëndërr për mua. Nuk e di. Ajo është inspirim’, thotë Dua ndër të tjera. Ndërsa këto fjalë sot, me siguri do të donte t’i zhdukte dhe të mos ekzistonin. /intv.al/

32018464_160838144586282_8478660759683858432_n (1) from videovimeo1 on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007349967956543
    array(1) { ["section"]=> string(106) "sot-e-urrejne-njera-tjetren-por-do-mbeteni-pa-fjale-cfare-thoshte-dikur-dua-lipa-per-rita-oren-video-57533" }