INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është një femër seksi, por Linda Rein nuk e keni parë KURRË me fytyrë burri, e postoi vetë [FOTO]

Sot është një femër seksi, por Linda Rein nuk e keni parë KURRË me fytyrë burri, e postoi vetë [FOTO]

Publikuar më: 19:51 12-07-2018

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Sigurisht që jeni shumë kuriozë ta shihnit se si dukej më parë, por nuk do ta keni fatin e tillë që të mund ta shihni, por me filtra po.

Makeup artistja ka publikuar në Instastory një foto ku shihet me fytyrë burri. "Pa filtër, pa makeup", shkruan Linda në foton të cilën e ka arritur nëpërmjet një opsioni të Snapchat që zevëndeson fytyrat.

 

mofli.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032951831817627
    array(1) { ["section"]=> string(103) "sot-eshte-nje-femer-seksi-por-linda-rein-nuk-e-keni-pare-kurre-me-fytyre-burri-e-postoi-vete-foto-64842" }