INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Spektakolare fare! INSTAGRAM sapo solli risinë dhe të gjithë u dashuruam pas saj! [FOTO]

Spektakolare fare! INSTAGRAM sapo solli risinë dhe të gjithë u dashuruam pas saj! [FOTO]

Publikuar më: 21:58 10-05-2018

Ju pëlqen? 

Prej disa minutash ditën e sotme, platforma Instagram ka rënë dhe aksush nuk kishte akses ta përdore atë. Rrjeti social duket se ka shfaqur probleme në të gjithë botën, e madje, të shumtë kanë qenë ata që nuk mund të logoheshin, por mesa duket paska ndodhur për diçka të mirë.

Instagram njoftoi një veçori të re interaktive sot të quajtur “Emoji Slider”. Emoji Slider është i ngjashëm me atë të sondazhit , por lejon një gamë më të gjerë përgjigjesh.

Funksioni i ri është pjesë e përditësimit të versionit të Instagram 44, i cili mund të shkarkohet në App Store dhe Google Play.

Kjo veçori është lehtësisht funksionale dhe mund të shikoni rezultatet e saj në story.

gramii.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023350715637207
    array(1) { ["section"]=> string(95) "spektakolare-fare-instagram-sapo-solli-risine-e-re-dhe-te-gjithe-u-dashuruam-pas-saj-foto-57982" }