Zgjedhje 2017

  De Biasi: Pasardhësi im do të jetë Lipi, Kapelo ose Trapatoni

  Friday, 23 June 2017 18:26
  Gianni De Biasi është larguar nga stoli i Kombëtares Shqiptare të Fubtollit dhe ditën e sotme i është akorduar një…

  Pamela Anderson po frekuentohet me ish-futbollistin e Milan! [FOTO]

  Friday, 23 June 2017 15:18
  Bota është shumë e vogël, veçanërisht ajo e personave të famshëm.

  Komisioni i Etikës vendos: Skënderbeut, i hiqet titulli kampion dhe gjobë 20 mln lekë [FOTO]

  Friday, 23 June 2017 14:05
  Komisioni i Etikës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur ndëshkime të rënda për skuadrën e Skënderbeut. Klubit korçar i…

  Zlatan Ibrahimoviç pranë klubit të ri

  Friday, 23 June 2017 11:33
  Prej disa ditësh  Zlatan Ibrahimoviç është një lojtar i lirë. Ofertat për të janë të mëdha por është suedezi ai…

  Mesfushori i talentuar shqiptar zgjat kontratën me Atletico Madrid

  Friday, 23 June 2017 10:09
  Keidi Bare dëshiron që të provojë shanset te skuadra e parë e Atleticos së Madridit.E gjithë kjo pasi skuadrës së…

  Legjenda e Holandës alternativa e parë për stolin e Kombëtares, më pas vendos për Inzaghin

  Friday, 23 June 2017 09:29
  Një tjetër prapaskenë për stolin e Kombëtares del në skenë orët e fundit. Newsport.al mëson nga burime të sigurta pranë…

  Dy shqiptarë në mesin e yjeve refugjatë në botë

  Friday, 23 June 2017 09:07
  Organizata Futbolli Kundër Racizmit në Evropë ka publikuar një listë me futbollistët e njohur që janë refugjatë ose fëmijëve refugjatë.…

  Zyrtare, Juventus transferon sulmuesin e talentuar 21-vjeçar [FOTO]

  Thursday, 22 June 2017 19:42
  Patrik Schick është zyrtarisht një lojtar i Juventusit. Sulmuesi çek ka kryer sot vizitat mjekësore për klubin bardhezi. 21-vjeçari shënoi…

  Alban Hoxha lë Partizanin për klubin e Serie A

  Thursday, 22 June 2017 16:09
  Portieri i Partizanit Alban Hoxha është shumë pranë largimit nga Partizani. Mediat italiane shkruajnë sot se portieri i tretë i…

  Chelsea transferon yllin e Monacos për 40 milion euro

  Thursday, 22 June 2017 16:01
  Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Chelsea është afër transferimit të mesfushorit francez, Tiemoue Bakayoko nga Monaco. Daily Mail shkruan se…

  Xhaka i propozon martesë të dashurës, reagimi i saj do t’ju lërë pa fjalë [FOTO]

  Thursday, 22 June 2017 15:25
  Një pyetje e bërë në një moment romantik e cila ka marrë për përgjigje një “Po”.

  Ergys Kaçe dhe Andi Lila një hap drejt zyrtarizimit te skuadrat greke

  Thursday, 22 June 2017 14:48
  Andi Lila është lojtar i lirë dhe pritet që së shpejti të vendosë se ku do ta vijojë karrierën e…
  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll