Zgjedhje 2017

  Për kë votoi Ronaldo dhe Messi si futbollistin e vitit?

  Jan 10, 2017

  Cristiano Ronaldo mbrëmjen e djeshme është shpallur nga FIFa lojtari më i mirë i vitit 2016. Ai është votuar nga shumë futbollistë dhe trajner si më i mirë, po interes përbën lista e vet Ronaldos.

  Ai ka zgjedhur të votojë shokët e tij të skuadrës. Në vend të parë uelsianin Bale, në të dytë Modric, dhe në të tretë Sergio Ramos.

  Të njëjtën zgjedhje ka bërë edhe Messi i cili ka votuar shokët e skuadrës, Suarez, Neymar dhe Iniesta.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll