Të bukura dhe të famshme / Bukuroshet “e çmendura” pas sportit [VIDEO]

Jan 11, 2017

Neymar dhe Bruna Marquezine vazhdojnë të forcojnë lidhjen e tyre. Dyshja festuan së bashku vitin e ri dhe media spanjolle shkruajnë se braziliani nuk dëshiron të heqë dorë nga aktorja dhe modelja braziliane. Kujtojmë se Neymar nuk po kalon një sezon të mirë këtë edicion, i cili nuk ka shënuar gol për Barcelonën për 10 ndeshje me radhë a mund te jete kjo arsyeja..

Dele Alli është njeriu i momentit tek Tottenhami dhe përveç se në fushë anglezi po ka sukses edhe jashtë fushës. E fejuara e Dele Alli, “wag” më e nxehtë e Premier League dhe po i çmend tifozët britanikë me format e saj perfekte. Quhet Ruby Mae dhe është një modele 21-vjeçare.

Quhet Martina Stetiarova dhe është një modele sllovake që çmendet për Milan. Ajo është zgjedhur edhe Miss Ëorld Bikini 2014. Selfiet e saj në Instagram lënë pa fjalë tifozët e Milanit dhe jo vetëm.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll