Zgjedhje 2017

  Europa League: Mësohen çiftet gjysmëfinaliste të Ligës së Evropës

  Apr 21, 2017

  Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Evropës në Nyon të Zvicrës. Ndeshja e parë gjysmëfinale është ajo në mes të Ajaxit dhe Lyonit, ndërsa e dyta mes Celta Vigos dhe Manchester Unitedit.

  Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 4 maj, ndërsa ato të kthimit 11 maj.

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll