Rusia zhgënjen, mposhtet 1-2 nga Sllovakia [VIDEO]

Wednesday, 15 June 2016 18:05
Nuk kanë fund problemet për kombëtaren e Rusisë. Po flitet për një përjashtim të mundshëm të saj nga Kampionati Europian…

Blendi Fevziu kërcen me tifozen më të bukur të Shqipërisë [VIDEO]

Wednesday, 15 June 2016 16:52
Jo vetëm më e bukura, por edhe më e reja.

Besmir Limani: Tifozi me shqiponjë në fytyrë sërisht sot në stadium [VIDEO]

Wednesday, 15 June 2016 16:21
Fotografia e fytyrës së tij të pikturuar me flamurin shqiptar bëri xhiron e botës pas ndeshjes Francë – Shqipëri, por…

Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë

Wednesday, 15 June 2016 15:51
Krahas asaj që tregojnë në fushë, futbollistët i kushtojnë rëndësi edhe dukjes së tyre. Ndërsa ajo që bie më së…

Berisha: Të mbështesim kombëtaren, tifozët kuq e zinj fituesit e Euro 2016

Wednesday, 15 June 2016 14:59
Në prag të ndeshjes Francë - Shqipëri, Ish-kryeministri Sali Berisha beson se Kombëtarja kuqezi do të triumfojë. Në një konferencë…

Shpaloset flamuri gjigant në Marsejë [VIDEO]

Wednesday, 15 June 2016 14:57
Tifozët shqiptarët janë duke festuar në Marsejë, para ndeshjes mes Francës dhe Shqipërisë. Pas dhunës së ditëve të kaluara në…

Ballist Morina flet para ndeshjes me Francën, ja çfarë thotë

Wednesday, 15 June 2016 14:29
Ismail Morina, i njohur ndryshe si Ballisti ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive “L’EQUIPE”, para ndeshjes Shqipëri–Francë. Në…

David Trezeguet i "pret krahët" Shqipërisë: Ja si del sot Franca kundër kuqezinjve! [FOTO]

Wednesday, 15 June 2016 14:28
Mbrëmja më e vështirë dhe emocionuese sot për kombëtaren tonë ku kuqezinjtë do të përballen me aktin e dytë të…

Gratë dhe vajzat e ekranit flasin për kampionatin. Për kë bëjnë tifo…

Wednesday, 15 June 2016 14:13
Edhe figurat femërore të ekraneve kanë publikuar nëpër rrjetet sociale opinionet  e tyre për Euro 2016, e në veçanti kanë…

Shqiptarët “skuqin” Marsejën: Ja atmosfera përpara ndeshjes [VIDEO]

Wednesday, 15 June 2016 13:46
Në orën 21:00 Franca do të përballet me kombëtaren Shqiptare. Por që në orët e para të mëngjesit, tifozët shqiptarë…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll