Neymar tallet rëndshëm me futbollistët e PSG. Do të shkriheni së qeshuri! [FOTO]

Thursday, 09 March 2017 18:56
Me një penallti të fituar, dy gola, dhe dy assist, Neymar ishte ndër më të mirët në fushë mbrëmjen e…

Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë 1 pozicion [FOTO]

Thursday, 09 March 2017 15:53
Shqipëria ka fituar një pozicion në renditjen e re të FIFA-s për muajin Mars. Kombëtarja kuqezi është ngjitur në vendin…

Habisin tifozët pas ndeshjes: Ja çfarë i bëjnë Messit dhe gruas së tij [VIDEO]

Thursday, 09 March 2017 15:41
Përveç përmbysjes spektakolare të rezultatit të ndeshjes së parë (4-0) për parizienët, ato arritën t’i shënonin 6 gola PSG duke…

Barazim dhe pak emocione, Manchester City nuk shkëlqen [VIDEO]

Thursday, 09 March 2017 14:44
Manchester City nuk ka aritur të fitojë dot në javën e 28’të në Premierligë, pasi është ndalur në shtëpi nga…

Çmenduria e komentatorit kur Bercelona shënoi gol në minutën e fundit [VIDEO]

Thursday, 09 March 2017 10:46
Alfredo Martinez është komentatori më i famshëm në Spanjë që njihet si një tifoz i çmendur pas Barcelonë. E ka…

Neymar jep lajmin e vitit për tifozët

Thursday, 09 March 2017 10:09
Pas fitores historike që do të tregohet ndër brezash si përmbysja e çmendur, sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka dhënë një…

Modelja Sara Sampaio shfaqet tepër provokuese [FOTO]

Thursday, 09 March 2017 09:54
Engjëlli i “Victoria’s Secret”, Sara Sampaio, i la të gjithë pa frymë kur u shfaq në kopertinën e “GQ” .…

E pabesueshme por e vërtetë! Barcelona eleminon PSG-në, Dortmund mposht Benfica-n [VIDEO]

Wednesday, 08 March 2017 23:36
Vetëm tifozët e çmendur të Barcelonës besonin te kualifikimi i skuadrës së tyre! Një ndeshje e jashtëzakonshme, e pabesueshme, por…

Zbulohet koreografia e Barçës kundër PSG-së [FOTO]

Wednesday, 08 March 2017 16:20
Klubi i Barcelonës ka zbuluar koreografinë e tifozëve e cila do të shpaloset në përballjen kundër PSG-së. Ky është mesazhi…

Çudira Shqiptare: E shkarkojnë se nuk la ndeshjen [FOTO]

Wednesday, 08 March 2017 16:05
Ndodh rëndom në vendin tonë, ku politika është ulur “këmbëkryq” në futboll dhe e përdor atë për qëllimet e saj.…

Lamtumirë Real: Isko zgjedh ekipin e ri

Wednesday, 08 March 2017 15:04
Isko, mesfushori i Realit të Madridit, pritet të largohet në verë nga klubi spanjoll, pasi i përfundon kontrata. Sipas asaj…

Tifozët e Arsenalit në protestë, kërkojnë largimin e Wengerit

Wednesday, 08 March 2017 12:26
Pas humbjes turpëruese ndaj Bajernit të Mynihut, tifozët e Arsenalit kanë protestuar duke kërkuar largimin e Arsen Wengerit. Menaxheri i…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll