Ronaldo konfirmon: Edhe dy vjet tek Real Madridi

Tuesday, 09 February 2016 15:22
Sulmuesi portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka konfirmuar te henen per gazeten Marca se ai do te qendroje edhe…

Barcelona në ankth, Messi në spital

Tuesday, 09 February 2016 11:10
Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” do t’i nënshtrohet një tjetër operacioni gjatë ditës së sotme, por këtë herë…

Mihajloviç sherr me gazetarët e RAI, ja shkaku

Monday, 08 February 2016 15:03
Përplasje mes gazetarëve dhe trajnerëve në Itali nuk kanë fundi. Pas Mancinit, episodi i radhës ka ndodhur në emisionin “Novantesimo…

Edhe sa jetë ka Michael Schumacher?

Monday, 08 February 2016 14:50
Ish presidenti i Ferrarit, Luca Cordero di Montezemolo ka bërë të ditur se Michael Schumacher është në gjendje të rëndë…

Tirana me mbrojtje më të mirë se Juve dhe PSG

Monday, 08 February 2016 13:37
Superliga është një kampionat shumë modest në rast se e krahasojmë me kampionatet më të fuqishme në Europë, por gjithsesi…

Java e 20, rikthehet Skënderbeu i frikshëm

Monday, 08 February 2016 11:37
Java e 20 e Kategorisë Superiore konfirmoi edhe një herë se kampionati do të rezervojë rezultate befasuese dhe garë të…

Super Bowl, Denver Broncos mund me mbrojtje Carolina Panthers

Monday, 08 February 2016 09:03
Pak herë është parë që një skuadër të fitojë me mbrojtje një Super Bowl, ashtu siç ndodhi këtë vit. Denver…

Eden Hazard te gjiganti spanjoll

Sunday, 07 February 2016 10:57
Eden Hazard është prioritet i Real Madridit. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane gjithmonë ka qenë një fans i madh…

FIFA dhe UEFA i dërgojnë ftesë Kosovës

Saturday, 06 February 2016 15:46
FIFA dhe UEFA mbajnë gjatë këtij muaji punimet e Kongresit të jashtëzakonshëm, e në këtë kongres është ftuar edhe kreu…

Kuqezinjtë miqësore me kampionin e botës

Saturday, 06 February 2016 10:43
Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, ka bërë me dije se pas ndeshjes miqësore me Austrinë, të…

Ja shifrat e çmendura që çuan Guardiolën në stolin e Manchester City-t

Tuesday, 02 February 2016 12:40
Pep Guardiola do të jetë trajneri i Manchester City në 3 sezonet e ardhshme. Skuadra angleze zyrtarizoi nënshkrimin e kontratës…

Shkëlzen Gashi zgjedh "tokën e premtuar". Firmos për 4 sezone me Kolorado Rapids

Tuesday, 02 February 2016 12:35
Shkëlzen Gashi largohet nga Bazeli. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka zgjedhur Amerikën si vendin ku do të vazhdojë karrierën e…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll