Agolli si Panucci: Ndaj Maqedonisë për fitore, ja pse festova ashtu ndaj Lihtenshtejn

Monday, 04 September 2017 19:41
Pas trajnerit Panucci, në konferencë për shtyp ka dalë edhe kapiteni i Kombëtares Shqiptaret të Futbollit, Ansi Agolli. Ashtu si…

Panucci i bindur: Kemi ardhur në Maqedoni për fitore

Monday, 04 September 2017 19:34
Futbollistët e Kombëtares Shqiptare ndodhen në Shkup për ndeshjen kundra Maqedonisë, ku edhe po zhvillojnë konferencën për shtyp. I pranishëm…

Ndizet sfida! Sulmuesi maqedonas “presion” Berishës: Pyeteni për mua, më njeh mirë!

Monday, 04 September 2017 19:01
Do të jetë një ndeshje e luftuar në fushë, por e tillë po rezulton edhe në konferencat për shtyp.  Gjatë…

Hazard i përgjigjet Real Madridit

Monday, 04 September 2017 14:50
Eden Hazard i ka bërë me dije Real Madridit se për momentin është i lumtur në Chelsea Ylli belg, Eden…

Taulant Xhaka më në fund shfaq të dashurën e tij, ja kush është ajo [FOTO]

Monday, 04 September 2017 14:24
Taulant Xhaka është një person që gjithmonë na është fshehur dhe nuk na ka folur shume për jetën e tij…

Kosovë-Finlandë, policia publikon masat e sigurisë

Monday, 04 September 2017 13:52
Kosova dhe Finlanda luajnë të martën në “Loro Boriçi” ndeshjen e vlefshme për Kampionatin Botëror 2018. Policia e Shkodrës ka…

Superkupa: Luhet finalja, njoftim i rëndësishëm për tifozët e Tiranës dhe të Kukësit

Monday, 04 September 2017 12:05
Më 6 shtator ora 19:00 Tirana do të presë në “Selman Stërmasi” skuadrën e Kukësit në ndeshjen e vlefshme për…

Messi kundër klubit: Këtë lojtar nuk e dua në Barcelonë

Monday, 04 September 2017 12:02
Duket se Leo Messi ka ndikim të madh në klubin e Barcelonës. Sipas mediave spanjolle, ka qenë pikërisht argjentinasi që…

Juventusi gati 3 super transferta

Monday, 04 September 2017 11:52
Andres Iniesta ka shumë gjasa që t’i bashkohet Juventusit verën e ardhshme. Andres Iniesta, Leon Goretzka dhe Emre Can të…

Maqedoni-Shqipëri, UEFA vendos gjytarin milioner

Monday, 04 September 2017 11:33
Të martën Shqipëria do të ketë një përballje shumë të vështirë përballë Maqedonisë të vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi…

Messi shtyn rinovimin e kontratës, vitin tjetër lojtar i lirë?

Monday, 04 September 2017 10:08
Pas humbjes së yllit brazilian Neymar, Barcelona mund të humb dhe “xhevahirin” e saj, superyllin e skuadrës, Lionel Messi. Kështu…

Formacioni ndaj Maqedonisë, Sadiku rikthehet në majën e sulmit

Monday, 04 September 2017 09:40
Kombëtarja nuk njeh pushim, pasi për ballja e nesërme me Maqedoninë i detyron të zbresin në fushë. Kështu ditën e…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll