INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Studimi i fundit tregon çfarë ju streson më shumë në një ditë

Studimi i fundit tregon çfarë ju streson më shumë në një ditë

Publikuar më: 16:44 14-05-2019

Nuk është familja apo puna që na stresojnë më shumë. Studimet e reja nga “Spotify’ kanë zbuluar se janë disa gjëra të vogla por që shkaktojnë stres të madh. 

Sipas këtij studimi, një pjesë e madhe e stresit akumulohet për shkak të gjumit të pamjaftueshëm.
Përkatësisht, 67% shqetësohen sepse nuk flenë mjaftueshëm;
22% prej nesh shqetësohen për qenin ose macen që kanë lënë në shtëpi dhe 16% për mbajtjen gjallë të bimëve që kanë në shtëpi.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077660083770752
    array(1) { ["section"]=> string(67) "studimi-i-fundit-tregon-cfare-ju-streson-me-shume-ne-nje-dite-93786" }