INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Suksesi i rradhës erdhi! Moderatorja juaj e preferuar arrin 1.1 milionë followers në Instagram[FOTO]

Suksesi i rradhës erdhi! Moderatorja juaj e preferuar arrin 1.1 milionë followers në Instagram[FOTO]

Publikuar më: 10:18 11-06-2018

Tashmë përpos suksesit në zhanrin përkatës të artit që zotërojnë, yjet e showbizz-it kanë filluar ta kthejnë në sfidë edhe performancën e tyre në rrjetet sociale.

Në instagram, kemi parë Noizy-n, Elvana Gjatën, Encën dhe Ledri Vulën të arrijnë shifrën e 1 milionë ndjekësve ndërsa Luana Vjollca ka arritur në një nivel tjetër edhe më të lartë.

Bukuroshja tashmë numëron 1.1 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Bravo Luana!/intv.al/

 

xsgt_a4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022790431976318
    array(1) { ["section"]=> string(104) "suksesi-i-rradhes-erdhi-moderatorja-juaj-e-preferuar-arrin-1-1-milione-followers-ne-instagram-foto-61353" }