INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Taylor Swift lançon 'Gorgeous' nga albumi i saj i ardhshëm [VIDEO]

Taylor Swift lançon 'Gorgeous' nga albumi i saj i ardhshëm [VIDEO]

Publikuar më: 12:34 20-10-2017

Taylor Swift është rikthyer! Këngëtarja sapo ka publikuar këngën “Gorgeous”. 

Kënga është shkëputur mnga albumi i saj i ardhshëm dhe karakterziohet nga muzikë e ngadaltë elektronike. Singëlli i fundit i saj u publikua në shtator të cilin e solli si surprizë, ndërkohë albumi I 27 vjeçares do të publikohet me 10 nëntor. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0017490386962891
    array(1) { ["section"]=> string(77) "taylor-swift-publikon-kengen-gorgeous-nga-albumi-i-saj-i-ardhshem-video-39469" }