INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Taylor Swift zbulon bashkëpunimin me Ed Sheeran dhe Future në listën zyrtare të këngëve të albumit [FOTO]

Taylor Swift zbulon bashkëpunimin me Ed Sheeran dhe Future në listën zyrtare të këngëve të albumit [FOTO]

Publikuar më: 17:03 08-11-2017

Jeni gati? Taylor Swift ka zbuluar titujt zyrtarë të këngëve të saj nga albumi i gjashtë që do të mbajë emrin “Reputation”.

Dhe ajo që bie në sy në mesin e listës së këngëve, gjithsej 15 të tilla, është edhe bashkëpunimi i 27 vjeçares me mikun e saj Ed Sheeran dhe me reperin Future. Bashkëpunimi do të mbajë titullin “End Game”.

taylor-swift-ed-sheeran-future.jpg

Katër prej këngëve të albumit janë publikuar dhe ato janë: Ready For It", "Look Ëhat You Made Me Do"  dhe  "Gorgeous".

xfh_ghjyhy.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00092816352844238
    array(1) { ["section"]=> string(113) "taylor-swift-zbulon-bashkepunimin-me-ed-sheeran-dhe-the-future-ne-listen-zyrtare-te-kengeve-te-albumit-foto-41358" }