INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna ka vjedhur këngën 'Columbiana'?! Rina ia bën DISS-in: 'Më pëlqen më shumë 'Na na na' e ... [FOTO]

Tayna ka vjedhur këngën 'Columbiana'?! Rina ia bën DISS-in: 'Më pëlqen më shumë 'Na na na' e ... [FOTO]

Publikuar më: 15:10 09-07-2018

Tayna është një ndër këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj në industrinë muzikore shqiptare. Kënga e saj bëri 'BOOM' ngado pasi ishte fiksuese, por edhe teksti i bëri të gjithë për vete. U tha dhe u stërtha se ky ishte një DISS për reperen e njohur shqiptare Rina. Por e dini çfarë?

Rina ia bëri diss-in me lezet Tayna-s në një intervistë, duke treguar se kënga 'Columbiana' e reperes shqiptare i duket thjesht një 'copy-paste' e këngës së Stefflon Don, "London " ku si refren ka

"Never mind we did na-na-na
Before mi ride the banana"

Upss Tayna, vërtet je frymëzuar nga Stefflon Don? Gjithsesi kënga 'Columbiana' është ndër këngëat më të komentuara dhe të dëgjuara të momentit./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027740001678467
    array(1) { ["section"]=> string(95) "tayna-ka-vjedhur-kengen-columbiana-rina-ia-ben-diss-in-me-pelqen-me-shume-na-na-na-e-foto-64373" }