INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna publikon fotot ku duket shumë sensuale, por me siguri se keni vënë re këtë detaj në pamjen e saj! Bëjini ZOOM! [FOTO]

Tayna publikon fotot ku duket shumë sensuale, por me siguri se keni vënë re këtë detaj në pamjen e saj! Bëjini ZOOM! [FOTO]

Publikuar më: 22:41 08-11-2018

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club.

Ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, njëherësh projekti i saj i parë, që e bëri të famshme atë për publikun shqiptar. Më pas vijoi me "Shqipe", “FAKE” edhe tani me këngën e saj më të fundit "Doruntina" e cila ka të njëjtin sukses me projektet e mëparshme.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh me ndjekësit e saj foto e video të ndryshme. Në fotot e fundit, Tayna shfaqet shumë sensuale, por ka diçka që tërheq vëmendje te pamja e saj.

Siç shihet në foto, po ta afroni pak, duket se Tayna ka vendosur lente dhe duhet ta pranojmë që duket shumë bukur.

View this post on Instagram

Illest mf.

A post shared by Tayna (@tayna) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071539878845215
    array(1) { ["section"]=> string(124) "tayna-publikon-fotot-ku-duket-shume-sensuale-por-me-siguri-se-keni-vene-re-kete-detaj-ne-pamjen-e-saj-bejini-zoom-foto-78098" }