INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të dashura gjyshe…

Të dashura gjyshe…

Publikuar më: 09:32 25-06-2018

Të dashura gjyshe kur të lexoni këto reshta do tu vijë shumë keq, mbase dhe do të shani. Ju jeni gati të vdiusni për fëmijët, kështu thoni për ditë: “vdeksha unë për ty”, mos vdisni, ndihmoni fëmiët të rriteni, shijoni që jeni të zonjat që të ndihmoni dhe të merrni pjesë në rritjen e tyre. Mos e përdorni shprehjen: Vdeksha unë për ty. Të gjithë e dimë se do të vdesim. Të merremi më mirë me jetën. Jetoni dhe ndihmoni edhe fëmijët që të jetojnë. Është radha të jeni gjyshe, nuk mund të jeni nëna. Radha e të qenit mami ka kaluar.

Me leje të posaçme nga Lira Gjika.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032110214233398
    array(1) { ["section"]=> string(23) "te-dashura-gjyshe-62756" }