INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të dashuruar pas jumpsuit, ja çfarë këshillon 'Vogue' për këtë periudhë [VIDEO]

Të dashuruar pas jumpsuit, ja çfarë këshillon 'Vogue' për këtë periudhë [VIDEO]

Publikuar më: 18:19 11-01-2018

Mjaft te preferuara gjate viteve '80, jumpsuits vazhdojnë të jenë trend dhe përgjatë 2018.
Frymëzuar nga veshjet e punëtoreve, kominoshet te quajtura tashme me emrin modern "jumpsuit", do jene tejet te preferuara.

Sipas prestigjozes "Vogue", këto modelet janë më të pëlqyera.

4.jpgdf205d889f737c046b8a4593f1a6d125.jpg2.jpg

1.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg3.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011401176452637
    array(1) { ["section"]=> string(80) "te-dashuruar-pas-jumpsuit-ja-cfare-keshillon-vogue-per-kete-periudhe-video-47286" }