INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë po thonë që është GAY, por shihni çfarë i shkruan Encës në foton seksi, modeli i klipit të saj [FOTO]

Të gjithë po thonë që është GAY, por shihni çfarë i shkruan Encës në foton seksi, modeli i klipit të saj [FOTO]

Publikuar më: 19:25 10-07-2018

Enca ka nisur xhirimet e klipit të ri për këngën ‘Kujt po i han’, por ka shkaktuar “tërmet” në Instagram dhe Snapchat. Këngëtarja ka bërë disa postime në rrjete sociale me anë të cilave ka treguar se videoklipi po bëhet në bregdet, duke publikuar fotografi të saj goxha seksi të cilat janë komentuar shumë nga fansat.

Sado të shijshme që janë e të parezistueshme, pica është “vrasësi” i dietës së shëndetshme që të duhet të ndjekësh për të larguar kilogramët.

Dhe Enca pikërisht për drekë po hante një copë pice dhe ka publikuar në Instagram një fotografi, duke treguar se sa e lumtur është që po ha e sa bukur ia ka kaluar.

Pas shumë e shumë komenteve, një që tërhoqi shumë vëmendje ishte edhe ai i modelit portugez që kishte në klipin e saj Dua i cili së fundmi është përfolur shumë se është pjesë e komunitetit LGBT pasi është fotografuar duke u puthur me një mashkull tjetër.

“Enca+ një copë picë = parajsë”, ka shkruar ai dhe sigurisht që Encës i ka pëlqyer shumë ky koment.

fadsa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030779838562012
    array(1) { ["section"]=> string(113) "te-gjithe-po-thone-qe-eshte-gay-por-shihni-cfare-i-shkruan-ences-ne-foton-seksi-modeli-i-klipit-te-saj-foto-64568" }