INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të ndarë apo bashkë? Ja si është e vërteta e lidhjes së Justin Bieber-it dhe Selena Gomez-it [FOTO]

Të ndarë apo bashkë? Ja si është e vërteta e lidhjes së Justin Bieber-it dhe Selena Gomez-it [FOTO]

Publikuar më: 19:43 13-03-2018

Prej ditësh në mediat ndërkombëtare po qarkullojnë lajme për një ndarje të mundshme mes dy këngëtarëve Justin Bieber dhe Selena Gomez.

Por duket se këto nuk kanë qenë të vërteta, pasi sipas disa raportimeve për sajtin e njohur “Hollywoodlife.com”, Selena po shpenzon pak kohë larg Justin për të rregulluar marrëdhënien “e krisur” me mamin Mandy Teefey, pasi kjo e fundit nuk ishte dakord për ribashkimin e tyre.

72ab0_759b3e2318_long-600x338.jpg80b12f078fbf156b0d3568e02555b50d.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079140663146973
    array(1) { ["section"]=> string(102) "te-ndare-apo-bashke-ja-si-eshte-e-verteta-e-lidhjes-se-justin-bieber-it-dhe-selena-gomez-it-foto-52776" }