INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të sfidosh të ftohtin në dëborë, listës i shtohet edhe këngëtarja e njohur shqiptare…[FOTO]

Të sfidosh të ftohtin në dëborë, listës i shtohet edhe këngëtarja e njohur shqiptare…[FOTO]

Publikuar më: 16:08 11-01-2019

Prej vitesh është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Gjermani ku ka krijuar familjen e saj të adhurueshme më bashkëshortin dhe dy fëmijët.

Gjithashtu këngëtarja e njohur Ledina Celo vazhdon të jetë shumë aktivë në rrjetin social Instagram ku poston çdo ditë foto të së përditshmes të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

hjkjhgfd.JPG

Dhe ditën e sotmë ajo e ka nisur me foto tejet sensuale.

fghjfg.JPG

Ajo ka pozuar në mes të dëborës e veshur vetëm më një robdëshamber teksa po shijon pushimet e saja dhe si gjithmonë këngëtarja mbetet një ndër femrat më tërheqëse të shoëbizit shqiptar.

zdfhcgjfdfdfgj.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094449520111084
    array(1) { ["section"]=> string(94) "te-sfidosh-te-ftohtin-ne-debore-listes-i-shtohet-edhe-kengetarja-e-njohur-shqiptare-foto-84137" }