INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të tjerat nuk janë asgjë, kjo video e Klaudia Pepës po i çudit të gjithë, s’duhet humbur [VIDEO]

Të tjerat nuk janë asgjë, kjo video e Klaudia Pepës po i çudit të gjithë, s’duhet humbur [VIDEO]

Publikuar më: 18:34 14-06-2018

E mirë o mirë! 

Klaudia Pepa di se si t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Profili i saj në Instagram është i tejmbushur me foto e video provokuese të cilat komentohen shumë nga ndjekësit. Madje balerina e njohur shpesh herë kapet me fansat për shkak të fotove dhe videove të ndryshme në rrjete sociale, ku i komentojnë gjëra nga më të ndryshmet.

Me videon e fundit të publikuar në rrjetet sociale Klaudia ka lënë pa fjalë jo vetëm ndjekësit e saj por edhe qytetarët në market. Me njërën këmbë në karrocë e me të tjetrën duke rrëshqitur, Klaudia bën pazarin duke bërë sparkatën.

Si fa la spesaaaaaa ???????????

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003446102142334
    array(1) { ["section"]=> string(98) "te-tjerat-nuk-jane-asgje-kjo-video-e-klaudia-pepes-po-i-cudit-te-gjithe-s-duhet-humbur-video-61774" }