Ja si na e ndryshon botën teknologjia 7D [VIDEO]

Saturday, 31 December 2016 23:40
Deri më tani jemi njohur për mrekullitë dhe të mirat që na sjell teknologjia në 3D. Mendja e një njeriu…

Këto janë aplikacionet më të shkarkuara për vitin 2016

Thursday, 29 December 2016 21:40
“The Time” ka publikuar një listë me aplikacionet më të instaluara si për telefonat “iPhone” edhe telefonat me sistem operativ…

10 gjërat që do ju ndryshojnë jetën gjatë 2017-ës [FOTO/VIDEO]

Thursday, 29 December 2016 11:37
Çfarë pajisje të reja teknologjike do na mbajnë në rradhë për vitin e ardhshëm?

WhatsApp do të sjellë opsionin që të gjithë duam

Wednesday, 28 December 2016 21:40
Shpesh jemi penduar për mesazhe të caktuara të dërguara në aplikacionin më popullor të komunikimit. Pikërisht për këtë What'sApp krijon…

E pabesueshme: Makina Tesla që vetë-drejtohet parashikon aksidentin e rëndë! [VIDEO]

Wednesday, 28 December 2016 15:35
Është e mrekullueshme ajo që ka ndodhur me një makinë që vetë-drejtohet në Hollandë.

Kjo risi e Facebook me siguri do të ju pëlqejë [FOTO]

Thursday, 22 December 2016 21:04
Facebook është kthyer në pak “Snapchat” kohët e fundit. Çdo ditë e më shumë, rrjeti sociale me më së shumti…

Ja fjalët më të kërkuara në Google për vitin 2016

Monday, 19 December 2016 21:57
Gjiganti i teknologjisë Google, ka publikuar një listë me 10 fjalët më të kërkuara për vitin 2016. Në këtë liste…

Pasqyra që tregon si na rrinë rrobat pa pasur nevojë të hyjmë në dhomën e ndërrimit në dyqane [VIDEO]

Monday, 19 December 2016 16:06
Një mënyrë inovative për të kursyer kohë dhe për t’u argëtuar njëkohësisht.

Geek Room dhe Electronic Line të dhurojnë URBeats këto festa!

Monday, 19 December 2016 13:38
Këto festa Geek Room dhe Electronic Line kanë vendosur të bëjnë një dhuratë për të apasionuarit pas teknologjisë.Një palë URBeats, kufjet më IN…

Pas Pokemon Go, sensacioni i rradhës është Super Mario Run

Sunday, 18 December 2016 10:14
Mesa duket epoka e Pokemon Go përfundoi për t’i lënë radhën “Super Mario Run”.

Loja shumë e dashur për ne thyen rekordin e PokemonGo

Friday, 16 December 2016 21:41
Pokemon Go është lënë në hije tashmë!

Makina e parë pa shofer bëhet gati për të shëtitur në rrugët e Michigan [VIDEO]

Friday, 16 December 2016 12:29
Shefi ekzekutiv i General Motors, Mary Barra, deklaroi ditën e enjte se gjigandi i automobilëve do të ndërtonte gjeneratën tjetër…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll