Zyrtarizohet data, ja kur do të prezantohet iPhone 8

Thursday, 31 August 2017 20:23
Smartfoni i ri i kompanisë amerikane Apple, iPhone 8 pritet të prezantohet muajin tjetër. Por tashmë kemi një datë të…

Samsung Electronics zgjeron linjën e televizorëve Premium në IFA 2017 [FOTO]

Thursday, 31 August 2017 19:46
Me shtimin e televizorëve QLED me ekran të sheshtë Q8F 55 dhe 65 inç, dhe The Frame 43 inç, linja…

Samsung Electronics përcakton 'normalitetin e ri' të jetës tonë në IFA 2017 [FOTO]

Thursday, 31 August 2017 19:39
Me fokus në artizanat, lidhjen e zgjuar dhe fitoren mbi të pamundurën për të gjithë produktet dhe shërbimet e saj…

Samsung Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X – kombinohen më së miri me Jetën Inteligjente, Fitnesin dhe Shëndetin

Wednesday, 30 August 2017 22:36
Samsung Electronics prezantoi sot tre pajisje të reja për portofolin e saj lider në sektorin e pajisjeve Gear: Gear Sport,…

Prezantohen folësit e parë të AllWeb Albania 2 [FOTO]

Wednesday, 30 August 2017 18:24
ALLWEB - BOTA E MARKETINGUT DIXHITAL. Edicioni i dytë i konferencës unike të marketingut dixhital vjen në muajin Tetor.

Samsung përgjysmon kohën e larjes së rrobave me teknologjinë inovatore QuickDriveTM [FOTO]

Wednesday, 30 August 2017 18:13
WW8800M i ri me teknologjinë QuickDriveTM përshpejton proceset e lavatriçes pa ndikuar performancën e larjes, duke u mbështetur në një…

Përdoruesit e internetit në Kinë kundërshtojnë rregullat e reja për kontrollin e identitetit

Tuesday, 29 August 2017 14:04
Përdoruesit e medias sociale në  Kinë po debatojnë duke hedhur dyshime mbi rregullat e reja që kërkojnë platformat e internetit…

20th Century Fox, Panasonic dhe Samsung sigurojnë TV e së ardhmes

Tuesday, 29 August 2017 12:34
20th Century Fox, Panasonic dhe Samsung krijojnë një partneritet të ri për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme…

Geek Room po shkon në IFA Berlin 2017. Ja çfarë duhet të prisni

Tuesday, 29 August 2017 11:53
Jemi vetëm pak ditë larg ekstravagancës teknologjike Europiane dhe Geek Room ju zbulon surprizën e parë! Ne do të jemi…

Samsung Electronics debuton tre monitorë të rinj profesionalë për vendin e punës modern në IFA 2017 [FOTO]

Monday, 28 August 2017 18:36
Me një dizajn mahnitës tre-anësor, pa skaje, monitorët e rinj përfshijnë ndërfaqen e dedikuar USB të tipit C, qartësinë dhe…

Bëni kujdes nga ky virus që jua dërgojnë miqtë tuaj në Facebook

Sunday, 27 August 2017 21:04
Përdoruesit e Facebook kanë filluar të marrin mesazhe spam nga miqtë e tyre. Por duhet të bëni kujdes sepse ky…

Çfarë do të ndodhë me iPhone-n e ri? Ja 12 risi që do ju pëlqejnë

Sunday, 27 August 2017 16:04
Sistemi më i ri i operimit i Apple, për iPhone dhe iPad do të dalë këtë vjeshtë. Apple vetë e…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll