Kujdes kur bëni foto të tilla për rrjetet sociale! Ja çfarë ndodh...[FOTO]

Wednesday, 11 January 2017 12:13
Harrojeni këtë lloj poze në profilet tuaja.

Përdorues të WhatsApp mos u mashtroni, kini kujdes nga ky virus!

Monday, 09 January 2017 21:12
WhatsApp është një nga aplikacionet më popullorë në botë dhe në Shqipëri. Dhe kjo është arsyeja se pse një pjesë…

Makina elektrike që sfidon tipin Tesla, kap 60km/h për 2,39 sekonda. Detajet [FOTO]

Wednesday, 04 January 2017 16:54
Kjo lloj makine mendohet të jetë “specia e re” e automjeteve me aftësi vetëkontrolluese.

Përdorues të WhatsApp kujdes! Hackers-at mund të vjedhin të dhëna bankare kështu...

Wednesday, 04 January 2017 11:12
Disa dosje po qarkullojnë përmes aplikacioneve të njohur, të cilat duket se vijnë nga burime zyrtare.

Ja si na e ndryshon botën teknologjia 7D [VIDEO]

Saturday, 31 December 2016 23:40
Deri më tani jemi njohur për mrekullitë dhe të mirat që na sjell teknologjia në 3D. Mendja e një njeriu…

Këto janë aplikacionet më të shkarkuara për vitin 2016

Thursday, 29 December 2016 21:40
“The Time” ka publikuar një listë me aplikacionet më të instaluara si për telefonat “iPhone” edhe telefonat me sistem operativ…

10 gjërat që do ju ndryshojnë jetën gjatë 2017-ës [FOTO/VIDEO]

Thursday, 29 December 2016 11:37
Çfarë pajisje të reja teknologjike do na mbajnë në rradhë për vitin e ardhshëm?

WhatsApp do të sjellë opsionin që të gjithë duam

Wednesday, 28 December 2016 21:40
Shpesh jemi penduar për mesazhe të caktuara të dërguara në aplikacionin më popullor të komunikimit. Pikërisht për këtë What'sApp krijon…

E pabesueshme: Makina Tesla që vetë-drejtohet parashikon aksidentin e rëndë! [VIDEO]

Wednesday, 28 December 2016 15:35
Është e mrekullueshme ajo që ka ndodhur me një makinë që vetë-drejtohet në Hollandë.

Kjo risi e Facebook me siguri do të ju pëlqejë [FOTO]

Thursday, 22 December 2016 21:04
Facebook është kthyer në pak “Snapchat” kohët e fundit. Çdo ditë e më shumë, rrjeti sociale me më së shumti…

Ja fjalët më të kërkuara në Google për vitin 2016

Monday, 19 December 2016 21:57
Gjiganti i teknologjisë Google, ka publikuar një listë me 10 fjalët më të kërkuara për vitin 2016. Në këtë liste…

Pasqyra që tregon si na rrinë rrobat pa pasur nevojë të hyjmë në dhomën e ndërrimit në dyqane [VIDEO]

Monday, 19 December 2016 16:06
Një mënyrë inovative për të kursyer kohë dhe për t’u argëtuar njëkohësisht.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll