Ja si të fitoni para nga Instagrami

Friday, 29 January 2016 10:56
Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta e tyre e përditshme. Megjithatë,…

Facebook-u së shpejti me butona të reja

Friday, 29 January 2016 10:46
Facebooku së shpejti do të instalojë butona të tjerë në statuset e tij, përveç butonit like. Së shpejti përdoruesit do…

Google dhuron Chromebook për refugjatët

Thursday, 28 January 2016 18:07
Jo vetëm dhurime për ndihmë humanitare, por Google dëshiron të ndihmojë refugjatët edhe në terma më afatgjatë si ajo e…

Ja si të veproni kur ju bie celulari në ujë

Thursday, 28 January 2016 09:48
Celulari është kthyer në një paisje shumë të domosdoshme për të gjithë ne. Për këtë arsye ai mund të gjendet…

Apple: Rekord fitimesh, rekord shitjesh dhe rekord ofertash

Wednesday, 27 January 2016 17:02
18,4 miliardë dollarë përfitime, 74,8 milionë iPhone të shitur: Apple ka regjistruar statistikat më të mira në historinë e saj.…

100 vite histori, ja si kanë ndryshuar automjetet

Wednesday, 27 January 2016 16:11
Makinat kanë ndryshuar shumë krahasuar me një shekull më parë. Në videon e mëposhtme mund të shikoni si kanë evoluar…

Samsungu ngacmon Apple-in në reklamën e re

Wednesday, 27 January 2016 10:38
Samsungu ka vazhduar ngacmimin e Apple-it edhe në reklamën e re. Kompania koreane ka “thumbuar” rivalin e madh në shërbimin…

Jeep SRT8 Turbo kundër Porsche 911 Turbo S

Tuesday, 26 January 2016 17:54
Ky nuk është një Jeep SRT i zakonshëm, ky ka një motor të modifikuar me turbo të dyfishtë. Shihni videon…

Spotify Video së shpejti në iOS dhe Android

Tuesday, 26 January 2016 14:02
Spotify me sa duket është duke u përgatitur për të shtuar edhe shërbimin e saj të ri të quajtur Spotify…

Së shpejti një celular i mençur vetëm për të moshuarit

Tuesday, 26 January 2016 10:49
Shumë të moshuar nuk mund t’i përdorin celularët e mençur si iPhone dhe Samsung për arsye se nuk dinë t’i…

Me 5G mund të shkarkoni 30 filma brenda një sekonde

Monday, 25 January 2016 18:29
Pas dhjetë viteve do të ulemi dhe të mendojmë se sa shumë kemi pritur për ta shkarkuar një film apo…

Facebook me teknologjinë ‘3D Touch’

Monday, 25 January 2016 12:58
Aplikacioni Facebook për pajisjet iOS do të marrë një përditësim që përdoruesit e iPhone 6s do ta vlerësojnë: teknologjia e…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll