Testi i raketave i SHBA-ve. Sistemi mbrojtës i raketave godet objektivin [VIDEO]

Tuesday, 11 July 2017 16:40
Një sistem mbrojtës i raketave i ndërtuar nga Shtetet e Bashkuara e goditi me sukses objektivin e saj gjatë një…

Rusi. Hyrja në faqet pornografike vetëm me të dhëna personale

Tuesday, 11 July 2017 13:40
Vizitorët rusë  të faqeve pornografike të tilla si Pornhub tani mund ti ndjekin ato vetëm duke dhënë detajet e tyre…

Spektakolar por i majmë! Iphone8 do të sjellë versionin me efekt pasqyrë që s’mund ta kenë të gjithë [FOTO]

Monday, 10 July 2017 19:55
Dashuruesit e teknologjisë janë në pritje të lançimit të një prej celularëve smartphonë më të kërkuar në botë, Iphone 8.…

Mbërriti Tesla më e lirë! Hidhini një sy modelit 3 dhe mësoni sa kushton! [FOTO]

Monday, 10 July 2017 10:17
Bilioneri Elon Musk më në fund ka nxjerrë në dritën Teslan e parë të përballueshme nga çdo lloj shtrese.

Instagram nuk ndalet, sjell risinë e re që të gjithë prisnim!

Friday, 07 July 2017 21:39
Pasi lajmëroi se do të sjellë opsionin“favorites”, një mënyrë krejtësisht e re për të shpërndarë fotografi me grupe të caktuara…

A e dini se kjo është ora e duhur për të postuar foto në Instagram?

Friday, 07 July 2017 15:25
Kanë ikur kohët kur bënim fotografi thjesht për t’i pasur kujtim.

Bateria më e madhe në botë. Instalohet në Australi dhe do zgjidhë krizën energjitike [VIDEO]

Friday, 07 July 2017 15:13
Australia e Jugut do të instalojë baterinë më të madhe të litiumit në botë.  Bateria që do të mbrojë vendin…

Parashikimi afatgjatë i motit. Si do jetë koha në vitet në vazhdim [VIDEO]

Thursday, 06 July 2017 18:48
Meteorologët po përpiqen të parashikojnë kushtet e motit për muajt dhe madje edhe për vitet që vijnë. Parashikimet po bëhen…

Instagram do të sjellë opsionin që do të na pëlqejë të gjithëve! [FOTO]

Wednesday, 05 July 2017 21:23
Së shpejti do të mund t’i favorizoni storiet në Instagram – ose thënë saktë, përdoruesit që bëjnë storie. Instagram është duke…

Përhapja e robotëve të seksit. Shkencëtarët: Kanë anën e errët të përdhunimit e pedofilisë

Thursday, 06 July 2017 15:19
Rritja e numrit të robotëve të seksit, ka vënë në alarm shkencëtarët. Këta të fundit kanë bërë parashikime të zymta…

Shpiket byzylyku ‘inteligjent’, u dërgon mesazh të afërmve nëse jeni në rrezik [VIDEO]

Tuesday, 04 July 2017 14:34
Byzylyku prej silikoni që mund t’i vijë në ndihmë të moshuarve ose njerëzve që janë në rrezik.

Avioni luftarak F-35. Publikohen imazhet e rralla të testimit me armë zjarri [VIDEO]

Tuesday, 04 July 2017 12:50
I konsideruar si një nga projektet më të shtrenjta në historinë ushtarake, dhe i shoqëruar me polemika që nga krijimi,…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll