Ja fjalët më të kërkuara në Google për vitin 2016

Monday, 19 December 2016 21:57
Gjiganti i teknologjisë Google, ka publikuar një listë me 10 fjalët më të kërkuara për vitin 2016. Në këtë liste…

Pasqyra që tregon si na rrinë rrobat pa pasur nevojë të hyjmë në dhomën e ndërrimit në dyqane [VIDEO]

Monday, 19 December 2016 16:06
Një mënyrë inovative për të kursyer kohë dhe për t’u argëtuar njëkohësisht.

Geek Room dhe Electronic Line të dhurojnë URBeats këto festa!

Monday, 19 December 2016 13:38
Këto festa Geek Room dhe Electronic Line kanë vendosur të bëjnë një dhuratë për të apasionuarit pas teknologjisë.Një palë URBeats, kufjet më IN…

Pas Pokemon Go, sensacioni i rradhës është Super Mario Run

Sunday, 18 December 2016 10:14
Mesa duket epoka e Pokemon Go përfundoi për t’i lënë radhën “Super Mario Run”.

Loja shumë e dashur për ne thyen rekordin e PokemonGo

Friday, 16 December 2016 21:41
Pokemon Go është lënë në hije tashmë!

Makina e parë pa shofer bëhet gati për të shëtitur në rrugët e Michigan [VIDEO]

Friday, 16 December 2016 12:29
Shefi ekzekutiv i General Motors, Mary Barra, deklaroi ditën e enjte se gjigandi i automobilëve do të ndërtonte gjeneratën tjetër…

Facebook sfidon hapur Snapchat. Ja opsioni i fundit që ka sjellë për përdoruesit [FOTO]

Thursday, 15 December 2016 21:50
Pasi Snapchat lançoi opsionin e ri të mesazheve në grup, nuk ka zgjatur shumë dhe Facebook është kundërpërgjigjur.  Facebook ka…

Ky aplikacion do ju shndërrojë në avatar 3D [FOTO]

Thursday, 15 December 2016 14:59
Harrojini selfie-t me filtra, tashmë mund t’i kthesh ato në avatarë në formatin 3D.

Snapchat sjell risinë që të gjithë prisnim [FOTO]

Wednesday, 14 December 2016 21:41
“Lufta” mes rrjeteve sociale po bëhet çdo ditë e më e nxehtë, dhe Snapchat ka fituar goxha terren. Të gjithë…

Samsung Galaxy S8 do t’ju çudisë

Friday, 09 December 2016 21:15
Samsung ka planifikuar një Galaxy S8 me ekran pa skaje dhe pa kornizë rrethuese. Telefoni i cili do të debutojë…

Zbulimi më i fundit nga NASA për diellin

Thursday, 08 December 2016 18:17
Pas 5 milard vitesh, dielli pritet të rritet  në një përmasë  100 herë më të madhe seç është sot, duke…

“Shazami për fytyrën”, aplikacioni që identifikon fytyrat automatikisht

Wednesday, 07 December 2016 12:48
Përdoruesit e smartfonave tashmë do e kenë më të lehtë të njohin njerëzit.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll